čtvrtek 3. prosince 2015

Unboxing - můj úplně prvníDlouho jsem přemýšlela, jestli se do článků typu Unboxing vůbec budu pouštět. Někdo je miluje, někdo nenávidí... A teď babo raď. Pochlubit se, či nechlubit?
Zvolila jsem první možnost - pochlubit se. Protože mi zrovna dneska přišel můj úplně první recenzní výtisk. A o tu radost se prostě musím pochlubit.
A co že to je?
Takhle vypadal balíček, který jsem si na poště vyzvedla už ráno cestou do práce, ale pak jsem musela celý den čekat, až se dostanu domů a budu si moct balíček vyfotit a hezky obřadně rozbalit.


Samozřejmě jsem se hned po příchodu domů pustila do rozbalování. Tedy knížka byla zabalená opravdu pečlivě, ale tím lépe :-)A tady už je v celé své kráse - Město schodů od nakladatelství Host, můj vůbec první recenzní výtisk. Hrozně se těším a pevně doufám, že to bude stát za to a čtení si užiju!

Podle informací na zadní straně obálky se mám opravdu na co těšit!Tak tohle byl můj historiky první unboxing. Doufám, že jste si ho užili stejně jako já a budete se spolu se mnou těšit na další které budou určitě brzy následovat! :-)
Samozřejmě se již brzy můžete těšit na recenzi na Město schodů i tady na blogu nebo na čbdb.cz!

3 komentáře:

 1. Rozbalovacky mám vždy ráda, ale jen trapná poznámka z mě strany - když já jsem otravný vlastenec a ty cizí názvy fakt nemusím. Rereading, spoiler, unboxing, bookhaul,..... je toho tolik a přitom se to dá říct i česky.
  Za chvastacku tedy velké plus :-D
  A na recenzi se těším a čekám na svůj balíček od cbdb :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ó, děkuji! :-) Já teda tyhle výrazy taky moc nemusím, Unboxing jsem zvolila jen proto, že je to už takové zažité. Rereading nechápu už z podstaty a bookhaul se přiznám, že ani nevím, co je. :D A už vím, že ke mně putuje druhá kniha na recenzi, resp už asi leží na poště :-) A na další bonusový balíček z čbdb taky čekám :-)

   Vymazat
  2. Teda ty ses rozjela. Já už taky chci svůj dárek :-)

   Vymazat