Něco málo o mně


Opravdu byste chtěli vědět něco zrovna o mně? Ale konec konců - proč ne.

Myslíte si, že jsem (stejně jako spousta jiných knižních bloggerů) knihovnice, knihkupkyně... prostě pracuji celý den s knihami? No, ve skutečnosti je moje zaměstnání knihám blízké asi tak jako Pluto Slunci. V zaměstnání se ke knize dostanu nanejvýš v přestávce na oběd. Celý den pracuji s čísly a zpracovávám velké množství informací, ale věřte, že do oblíbené literatury se to zrovna počítat nedá.

Knihy jsou pro mě prostě relax. Baví mě sledovat všechny ty příběhy, ať už jsou pravdivé, nebo do poslední čárky vymyšlené. Ráda sleduji vývoj postav, jejich názory a postoje. Často mě to vede k úvahám nad tím, jak bych se v dané situaci zachovala já. Taky mě často jedna kniha přivede k další a ta zase k další, takže můj seznam knih k přečtení se utěšeně rozrůstá - a času na čtení je tak žalostně málo!

A co všechno na tomhle blogu najdete? Možná čekáte, že zajímavé recenze. Musím se přiznat, že recenze psát prostě neumím. V mém podání to budou spíš moje názory, poznatky a pocity, které při čtení dané knihy mám. A je možné, že občas použiju i ostřejší slovíčka. Snad se vám budou některé aspoň trochu líbit a třeba se sem budete i vracet.4 komentáře:

 1. Tak na recenze s ostřejšími slovíčky se těším. :-)
  Přeji mnoho štěstí. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji! Až mě zase nějaká kniha nakrkne (a už o jedné vím), tak se určitě nebudu upejpat :D

   Vymazat
 2. To jsme se toho teda dozvěděli. *na oko se durdí*
  Máš mazlíčka? Bydlíš ve velkém městě nebo na vesnici? Čaj nebo kávu? Sportuješ?
  Hele, jsem 3. follower, za to, že jsem se přihlásila k odběru, bys mi mohla odpovědět aspoň na jednu otázku. *štěněčí pohled*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na ten štěněčí pohled se prostě nemůžu dívat! A za to jubilejní číslo 3 tedy na otázky odpovím, jen co něco kloudného sesmolím :D

   Vymazat